pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Zemin Kauçuk Levha

Zemin Kauçuk Levha parke ve şap altında kullanabileceğiniz titreşimli ve darbeli sesleri engelleyen kauçuk levha, ses yalıtım malzemesidir.

Açık ve kapalı çocuk oyun alanları , bisiklet ve yürüyüş parkurları , otopark ve garaj girişleri , atış poligonları , okul bahçeleri , evlerde , okullarda , iş yerlerinde de kullanılabilir.

Zeminde titreşim ve vibrasyon nedeniyle oluşan gürültülerin izole edilebilmesi için kullanılmaktadır. Alt kata giden gürültülerin yada konuşma seslerinin kesilmesi isteniyorsa kauçuk levha kullanılabilmektedir.

zemin kauçuk levha

Zemin kauçuk levha 1 mm – 10 mm arası kalınlıklarda üretilmektedir. Ortak yaşam alanları olan binalarda, özellikler inşaat sektörü başta olmaz üzere bir çok sektör ve alanda kullanılmaktadır.

Üst katınızdan size yada sizin katınızdan alt kata  rahatsız edici sesler gidiyorsa bunun çözümü olarak zemine kauçuk levha ile uygulama yapılmaktadır. Yüksek performans sağlamaktadır.

zemin kauçuk levha

Kauçuk levha farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. İnşaat sektörü, tekstil sektörü, otomotiv sektörü, basketbol salonları, voleybol salonları, atletizm pistleri, tenis kortları, yürüyüş yolları, açık yada kapalı spor sahaları, çok amaçlı spor salonları gibi alanlarda da kullanılabilmekteidir.

zemin kauçuk levha

Zemin Kauçuk Levha Özellikleri

  • Kalınlıkları 1 mm – 10 mm arasıdır.
  • Zemin altına uygulanmaktadır.
  • Parke ve şap altına kullanılabilmektedir.
  • Lw = 24 darbe sesi azaltım değerine sahiptir.
  • 265 ile 400 kg/m3 arası yoğunluktadır.