pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Bariyerli Bondex Süngerpan

Bariyerli Bondex Süngerpan süngerleri sesin yoğun olduğu bölgelerde kullanılır.Yüksek yoğunlukta ve kalınlıkta üretilebilen bu süngerler ses izolasyonunda çok etkilidir.

Bariyerli Bondex Sünger - Bondex Süngerpan

Arasına ağır epidyem bariyer konulan akustik süngerler yanmaz oldukları için bazı elektronik veya yanıcı tehlikesi olan diğer yapı malzemelerinin olduğu bölgelerde kullanılabilir.

 Şiddet seviyesi yüksek olan seslerin bir ortamdan başka bir ortama geçişine engel olmak için kullanılmaktadır. Gürültü problemlerini çözümler. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda üretilmektedir. Bu sayede ses yalıtımında farklı sonuçlar elde edilebilir.

Tavan ve duvar uygulamalarında kullanılmaktadır. Üst kata giden seslerin engellenmesi için tavan, ses geçişlerinin kesilmesi için ise duvara uygulanmaktadır. Yüksek yoğunluğa sahiptir. Ses yalıtım performansı üst düzeydir.

Yoğunlukları 100 dns – 120 dns – 150 dns dir. Kalınlıkları 10 mm – 50 mm arasıdır. Arasına konulan epdm ses bariyeri farklı kalınlıklardadır. İstenilen oranda ses yalıtımı sağlamak için doğru malzeme kullanılmalıdır.