pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Hakkımızda

Bugüne kadar birçok müşterimiz ses yalıtımı konusunda destek vermek için elimizden geleni yaptık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi.

2000li yıllardan beri hizmet veren firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, hakkımızda yazıları ses yalıtımı konusunda belki de en son okunabilecek yazılardır. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Teknofoam adlı firmamız için kısaca; “Ses yalıtımı konusunda uzmanlaşmış bir firma diyebiliriz.

Teknofoam ses yalıtım firmasını biraz daha yakından tanıdığınızda herhangi bir ilde bulunan ses yalıtım firmalarında ne kadar farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “Farklıyız…” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır ses yalıtımı konusunda hizmet veriyoruz.

Peki Teknofoam diğer ses yalıtım firmalarından neden farklıdır?

Çünkü her şeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”

Elbette Ses Yalıtım Firması’nı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekleriz.