pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Bass Trap Akustik Sünger

Bass trap, bass kırıcı özellikte akustik bir süngerdir. Bass frekanslarını kontrol altına almak için kullanılmaktadır. Seslerin düzenlenmesini sağlar. Alçak frekanslarda en iyi performansa sahip olan süngerler arasında olduğu kabul edilmektedir.

Ortamda dalgalan alçak ve yüksek frekans seslerin dağılımında mükemmel derecede bass frekansı ayarlar. Köşe bass tuzağı olarakta bilinmektedir. Akustik yalıtımı sağlamaktadır.

bass trap akustik sünger

Yanmazlık özelliği kazandırılmıştır. Ateşle temas ederse erimez ve büyük tehlikelere engel olur. Akustik yalıtım performansı yüksektir. Bass frekanslarının mükemmel bir seviyede ayarlanmasını sağlar.

bass trap akustik sünger

Bass trap akustik sünger poliüretan maddesinden üretilmektedir. 30 x 30 x 60 cm boyutlarındadır. Yoğunluğu 26 dansitedir. Hafif ve esnek bir yapıdadır. Gri renkte elde edilmektedir.

bass trap akustik sünger

Duvarların köşelerine yapıştırılarak uygulanmaktadır. Özel yapıştırıcısı bulunmaktadır. Solid adı verilen yapıştırıcı ile sağlan bir şekilde yapıştırılmaktadır. Solid malzemeye zarar vermemektedir.

bass trap akustik sünger

Bass Trap Akustik Sünger Özellikleri

  • Poliüretan maddesinden üretilmektedir.
  • 30 x 30 x 60 cm ebatlarındadır.
  • Yanmaz özelliktedir.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Bass kırıcı özelliktedir.
  • Üretim rengi gridir.

Bass Trap Akustik Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, reji odası, bateri odası, prova odası, konser salonu, sinema salonu, ev sinema odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gib vb.

BASS TRAP SES YUTUM VERİLERİ