pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Epdm Ses Bariyeri

EPDM Ses Bariyeri profesyonel bir yalıtım ürünü olup yüksek ses yutma değerlerine sahiptir.Yüksek yoğunluk ve yüksek ses kesme performansına yönelik titreşim emici özel esnek yapısı ile sesin bir ortamdan diğerine geçişini engellemek için tasarlanmıştır.

Ses yalıtımı sağlamak için alçıpan tavan ve duvar kaplama içine montaj edilir.

Epidyem ses bariyeri ses yalıtım süngerlerinin tek başlarına yetersiz kaldığı mekanlarda, süngerlerin arasında konularak kullanılmaktadır. Ses yalıtım süngerlerinin performanslarını artırır. Yüksek yoğunluktaki ses bariyeri çok güçlü gürültüleri dahi izole edebilmektedir.

epdm ses bariyeri

İki akustik süngerin yada ses kesici süngerin arasına konularak bir ortamdan başka bir ortama ses geçişlerinin engellenmesi amacıya tavan ve duvarlara uygulanmaktadır. Tek başına zemin ses izolasyon uygulamalarında da kullanılabilmektedir.

epdm ses bariyeri

Titreşim kaynaklı oluşan seslerin yalıtımında kullanılabilmektedir. Ses sönümleyici özellikte bir malzemedir. Farklı kalınlıklarda üretilebilmektedir. Rulo yada plaka olarak temin edilebilmektedir. Yüksek ses yalıtım performansı sergiler.

epdm ses bariyeri

Epdm Ses Bariyeri Özellikleri

  • Farklı kalınlıklarda üretilmektedir.
  • Plaka ve rulo olarak temin edilebilir.
  • Ses yalıtım ve akustik süngerleri ile birlikte kullanılabilir.
  • Yüksek yoğunluğa sahiptir.
  • Ses bariyer karakteristiği STC-26 ya kadar çıkabilir.

Epidyem Ses Bariyeri Teknik Verileri