pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Mantar Kauçuk Levha

Mantar Kauçuk Levha zemin altı, parke altı, şap altı uygulamalarında ses, ısı ve darbe emici özelliği sayesinde mükemmel bir yalıtım sağlar.Birçok binada duvar ve zeminde darbe ve ortam seslerinin engellenmesinde uygulandığı alanlarda ısı yalıtımının arttırılmasında da kullanılmaktadır.

Zemin ses yalıtım uygulamalarında kullanılan malzemeler arasında mantar kauçuk levhada bulunmaktadır. Farklı kalınlık ve yoğunluklarda elde edilmektedir. Zeminde vibrasyon ve darbe kaynaklı oluşan gürültülerin engellenmesi için kullanılmaktadır.

Kalınlıkları 1 mm – 10 mm arasıdır. Ses yalıtımında farklı sonuçlar elde edebilmek için kalınlık alternatifleri sunulmaktadır. Diğer zemin ses izolasyon malzemeleri ile birlikte uygulanabilmektedir.

mantar kauçuk levha

Yoğun bir malzemedir. Ses yalıtım performansı yüksektir. Zemin altına uygulanmaktadır. Parke ve şap altında da kullanılabilir. Darbe kaynaklı sesler yada yürüme seslerinin alt kata iletimini kesmektedir.

İnşaat sektörü başta olmak üzere, otomotiv ve tekstil gibi sektörlerde de kullanılabilmektedir. Gürültü problemlerinin alt kata iletimin engel olmaktadır. Gürültülü çalışan makinelerin olduğu iş yerlerinde, makinelerin altında kullanılabilmektedir.

mantar kauçuk levha

Atletizm pistleri, tenis kortları, yürüyüş yolları, basketbol salonları, voleybol salonları, açık yada kapalı spor sahaları, çok amaçlı spor salonları gibi alanlarda da kullanılabilmektedir.

mantar kauçuk levha

Mantar Kauçuk Levha Özellikleri

  • Kalınlıkları 1 mm – 10 mm dir.
  • Ses yalıtım performansı yüksektir.
  • Zemin altına uygulanmaktadır.
  • Parke ve şap altında da kullanılabilmektedir.
  • Diğer zemin ses izolasyon malzemeleri ile birlikte uygulanabilmektedir.