pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Yanmaz Akustik Piramit Sünger

Yüzeyi piramit şeklinde genellikle akustik mekanlarda kullanılan duvar ve tavanlara uygulayabileceğiniz uygulaması kolay akustik ses düzenleme süngeridir.
Ortamdaki yankı, eko gibi ses problemlerine çözüm olarak kullanılabilir.

Piramit sünger seslerin daha temiz ve sağlıklı bir şekilde duyulmasını sağlayan akustik bir malzemedir. Stüdyo gibi ve benzeri profesyonel mekanlarda seslerin kaynağından doğru bir şekilde alınıp alıcıya kaliteli bir ses duyumu sağlamak için kullanılmaktadır. Akustik yalıtım sağlayarak seslerin düzenlenmesi için performans sergiler.

Doğru malzeme kullanımıyla konuşma yada müzik sesleri daha verimli bir şekilde oluşturulabilir. Dinleyiciye kaliyeli ses duyumu sağlanabilir. Televizyon yada radyo stüdyosunda kullanılarak seslerin anlaşılır bir şekilde aktarılmasını sağlar. Özellikle radyo stüdyosunda akustiğin iyi olması gerekmektedir. Piramit sünger ile akustik düzenleme sağlanabilmektedir.

akustik piramit sünger

Kalınlıkları 40 mm – 50 mm – 70 mm ve yoğunlukları 50 dns – 70 dns – 90 dns olarak elde edilmektedir. Poliüretan köpükten imal edilmektedir. Yanmaya karşı dayanıklı bir hale getirilmiştir. Piramit sünger başka bir hammadde olan melamin köpükten de üretilmektedir. Melamin köpüğün piramit desenli süngeri bakteri üretmemektedir.

akustik piramit sünger

Piramit sünger seslerin frekanslarını ayarlamaktadır. Kontrol altına alarak düzenler ve kaliteli duyum sağlar. Sesin kaynağından bozulmadan alınması için performans sergiler. Akustik gürültü, çınlama, yansıma gibi unsurları en doğru şekilde düzenler. Seslerin daha sağlıklı ve temiz olarak aktarılmasına olanak sağlar.

akustik piramit sünger

Yine bu çerçevede stüdyo, ses kayıt odas gibi bir çok mekanda kullanım alanına sahip olup akustik düzenlemede üstün performansa sağlamaktadır.

 Uygulaması için solid yapıştırıcı parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız.Akustik piramit süngerler stüdyolarda ve ya ses odalarında yüksek sesi emmek için idealdir.

 

Akustik Piramit Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özellikte akustik bir süngerdir.
  • Ateşle temas ederse erimez.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • ISO kalite belgeli bir süngerdir.
  • Yanmazlık sertifikası mevcuttur.
  • Akustik yalıtım performansı yüksektir.

Akustik Piramit Sünger Kullanım Alanları

Ofis, çağrı merkezi, iş yerleri, stüdyo, atış poligonu, hava alanları, kapalı havuz, müzik odası, ses kayıt odası, reji odası, entrüman – çalgı odası, disco – bar, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, prova odası konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi ve benzeri mekanlarda kullanılmaktadır.

Piramit Akustik Sünger Ses Yutumu Verileri piramit sünger ses absorbe