pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Ses Yalıtım Süngeri

Ses Yalıtım Süngerleri akustik ses izolasyonu, ses izolasyon süngerleri veya ses yalıtımı süngeri ile sağlanabilir. Akustik Sünger çok iyi ses emici üründür. Amaç ortamdaki akustiği düzenlemenin yanında ses yalıtımı da sağlamaktır. Kullanılan malzeme kalitesi ve doğru ürün seçimi verim almak adına çok önemlidir. Akustik kumaş kaplı ses yalıtım panelleri ile de akustik izolasyon sağlayabilirsiniz. Hem görünüm açısından ortama ayrı bir hava katacak hem de ses yalıtımı sağlamış olacaksınız.

 

Ses yalıtım süngerleri ses kesici özellikte olan modelinin kullanımı ile üst seviye bir ses izolasyonu sağlanabilmektedir. Ses yalıtım süngerlerinde farklı model, alternatif kalınlık ve yoğunluklar sunulmaktadır. Seslerin istenilen seviyede izole edilebilmesi için doğru malzeme kullanımı önemlidir

ses yalıtım süngerleri

Mekanlardaki seslerin şiddetine göre kullanılacak ses yalıtım süngeri dikkatli seçilmelidir. Ses yalıtımında farklı sonuçlar elde edebilmek için süngerlerde alternatifler sunulmaktadır. Ses yalıtım süngerleri yanmaz özellikte imal edilmektedir.

ses yalıtım süngerleri

Ses Kesici Yalıtım Süngeri

Sesin bir yerden bir yere geçişini direkt olarak engelleyen etkili ürünlerin birleşiminden oluşan ses yalıtım süngeridir. Rebonded Bondeks Süngerpan dediğimiz yoğun sünger ile epdm ağır kurşun bariyerin birlikte uygulanması güçlü bir ses yalıtım ürününü ortaya çıkartmakla beraber çok yüksek frekanslı seslerin geçişi engellenecektir.