pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900

Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger

Yanmaz Akustik Spesiyal Sünger stüdyolarda, televizyon kanallarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit süngerlere daha fazla ses yutumu sağlar

Spesiyal sünger, akustik sünger sınıfına girmektedir. Seslerin düzenlenmesi amacıyla uygulanmaktadır. Ses yalıtım performansı ve akustik izolasyon sağlamaktadır. Seslerin bozulmadan kaynağından alınarak aktarılmasını sağlar. Böylece sesler daha sağlıklı ve temiz bir şekilde duyulabilir. Özellikle profesyonel mekanlarda sesleri kontrol altına almak için kullanılmaktadır.

İki farklı maddeden üretilmektedir. Bunlardan biri melamin köpüktür. Spesiyal desenli melamin köpük bakteri üretmez. Ses yutum katsayısı yüksektir. Akustik yalıtım performansı mükemmeldir. Spesiyal süngerin üretildiği diğer madde ise poliüretandır. Her iki maddeden üretilen süngerde yanmaz özelliktedir. Akustik yalıtım ve ses izolasyon sağlamak için kullanılır.

akustik spesiyal sünger

Doğru malzeme kullanımı önemlidir. Konuşma ve müzik seslerinin istenilen kalitede aktarılması için akustik yalıtım mutlaka gereklidir. Kaynağından alınan ses dalgalarının iletimi bozulmadan gerçekleşebilmesi için ortam akustiğinin iyi bir seviyede olması gerekir. Spesiyal süngerin kullanımı ile ortam akustiği istenilen seviye ye getirilebilir.

akustik spesiyal sünger

Kalınlık 38 mm ve yoğunlukları 50 dns – 70 dns – 90 dns dir. Özel yapıştırıcısı olan solid ile uygulanmaktadır. Solid güçlü bir yapıştırıcı olduğu için sağlam bir yapıştırma işlemi yapılmaktadır. Malzemeye zarar vermez. Kendiliğinden yapışkanlı olarakta üretilebilmektedir.

Akustik Spesiyal Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özelliktedir.
  • Ateşe temas ederse erimez.
  • Akustik bir ses yalıtım süngeridir.
  • Nemden etkilenmez.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • ISO kalite belgeli ve yanmazlık sertifikalıdır.

Akustik Spesiyal Sünger Kullanım Alanları

Ofis, atış poligonu, hava alanları, kapalı havuz, düğün salonu, konser salonu, sinema salonu, ev sinema odası, reji odası, stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, disco – bar, enstrüman – çalgı odası, piyano odası, bateri odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, jeneratör kabini, tekne motor kabini, hidrofor odası, kompresör odası, kazan dairesi, makine dairesi, asansör dairesi gibi vb.

Spesiyal Akustik Sünger Ses Yutumu Verileri

spesiyal sünger ses absorbe<