Vicoustic Flexi Sünger

Vicoustic Flexi Sünger

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası gibi profesyonel mekanlarda seslerin düzenlenmesi amacıyla tavan ve duvarlara akustik süngerler uygulanmaktadır. Vicoustic süngerde akustik sünger sınıfına girmektedir. Akustik yalıtım uygulamalarında kullanılmaktadır.

Konuşma yada müzik seslerinin kaynağından bozulmadan alınıp sağlıklı ve temiz bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Çınlama, yansıma, akustik gürültü gibi unsurları en doğru şekilde düzenlemektedir.

vicoustic flexi sünger

Seslerin kaliteli duyulmasını ve daha net anlaşılmasını sağlamaktadır. Ses dalgalarını kontrol ederek ayarlar. Alçak frekanslarda mükemmel bir performans sergiler. Diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılabilir.

vicoustic flexi sünger

Akustik düzenlemesi iyi olmayan bir mekanda sesler bozulur. Kalitesiz bir duyum ortaya çıkar. Ses sorunları oluşur. Profesyonel mekanlarda oluşturulacak çalışmalara kalitesiz ibr şekilde ortaya çıkar. Bu neden ortam akustiği önemlidir.

vicoustic flexi sünger

Vicoustic flexi sünger 50 x 50 cm boyutlarında, 50 mm kalınlığında ve 26 dansite yoğunluğunda elde edilmektedir. Poliüretan köpükten üretilmektedir. Açık gözenekleri sayesinde akustik yalıtım sağlamaktadır.

vicoustic flexi sünger

Yapıştırma işlemi ile tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Özel yapıştırıcısı olan solid ile yapıştırılır. Esnek ve hafif bir yapıdadır ve kolayca uygulanır. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.

vicoustic flexi sünger

Vicoustic Flexi Sünger Özellikleri

  • Akustik yalıtım sağlar.
  • 50 x 50 cm boyutlarındadır.
  • Kalınlığı 50 mm dir.
  • 26 dansite yoğunluğundadır.
  • Yanyana dizildiğinde ek yerleri belli olmaz.
  • Boşluklarında kablolar gizlenebilir.

Vicoustic Flexi Sünger Kullanım Alanları

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, enstrüman - çalgı odası, düğün salonu, konser salonu, piyano odası, bateri odası, prova odası, akustik oda, akustik kabin, sinema salonu, ev sinema odası gibi vb.

Vicoustic Flexi Sünger Ses Yutum Verileri

vicoustic flexi sünger ses yutum verileri

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No:35/C Balgat Çankaya/ANKARA

Ofis İrtibat: 0312 473 90 06

Satış İrtibat: 0533 918 92 01 07

Proje İrtibat: 0532 138 12 97

UYGULAMALARIMIZ

Ses Yalıtımı

Ses İzolasyonu 

Akustik Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı 

 

DİĞER MALZEMELER

Akustik Sünger

Yanmaz Sünger

Mantar-Kauçuk Levha

Akustik Panel

Epdm Ağır Bariyer