Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger

Basotect melamin sünger akustik bir ses yalıtım süngeridir. Bakteri üretmez özelliktedir. Yanmaya karşı dirençlidir. Gri ve beyaz renklerde elde edilmektedir. Yüksek ses yutum katsayısına sahiptir.

Stüdyo gibi profesyonel mekanlarda seslerin kaynağından bozulmadan alınıp dinleyiciye kaliteli bir şekilde aktarılmasını sağlamaktadır. Müzik yada konuşma seslerinin daha temiz ve sağlıklı bir şekilde duyumunu sağlar.

basotect melamin sünger

Ses dalgalarını kontrol altına alarak seslerin düzenlenmesini sağlamaktadır. Sesleri daha net ve anlaşılabilir bir hale getirmektedir. Yankı yalıtımı sağlamaktadır.

Akustik düzenleme yapılırken akustik gürültü, ses yalıtımı, çınlama, yansıma gibi unsurların en doğru şekilde düzenlenmesi ve kaynaktan sesin bozulmadan alınması amacıyla tavan ve duvarlara uygulanmaktadır.

basotect melamin sünger

Basotect melamin sünger ses yutum katsayısı yüksek olduğu için mükemmel ses yalıtımı sağlamaktadır. Şiddet seviyesi yüksek olan gürültüleri için bariyerli modeli tercih edilmelidir. Bariyerli modeli etkili bir ses yalıtım performansı sergiler.

basotect melamin sünger

Bakteri üretmez, nemden etkilenmez. küf tutmaz ve yanmaz özelliktedir. Akustik yalıtım ve ses izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Antibakteriyel olması sebebiyle okul ve hastane gibi hassas mekanlarda çok tercih edilmektedir.

basotect melamin sünger

Tavan ve duvarlara yapıştırma işlemi ile uygulanmaktadır. Özel yapıştırıcısı olan solid ile yapıştırılır. Solid güçlü bir yapıştırıcıdır ve malzemeye zarar vermeden sağlam bir şekilde yapıştırmaktadır.

basotect melamin sünger

Basotect Melamin Sünger Özellikleri

  • Yanmaya karşı dayanıklıdır.
  • Bakteri üretmez.
  • Ateşle temas ederse erimez.
  • Gri ve beyaz renklerde elde edilir.
  • Ses yutum katsayısı yüksektir.
  • Nemden etkilenmez ve küf tutmaz.
  • Kalite standartlarına uygundur.

Basotect Melamin Sünger Kullanım Alanları

Hastane, okul, çağrı merkezi, ofis, ev, toplantı salonu, konferans salonu, tiyatro salonu, fuar alanları, sinema salonu, ev sinema odası, düğün salonu, konser salonu, dicso - bar, reji odası, enstrüman - çalgı odası, müzik odası, stüdyo, ses kayıt odası, piyano odası, bateri odası, akustik oda, akustik kabin, prova odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

BASOTECT MELAMİN YANMAZLIK VERİLERİ

basotect melamin sünger yanmazlık verileri

BASOTECT MELAMİN SES YUTUM VERİLERİ

basotect ses yutum verileri

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:Ehlibeyt Mahallesi Tekstilciler Cad. Yapım İş Merkezi No:35/C Balgat Çankaya/ANKARA

Ofis İrtibat: 0312 473 90 06

Satış İrtibat: 0533 918 92 01 07

Proje İrtibat: 0532 138 12 97

UYGULAMALARIMIZ

Ses Yalıtımı

Ses İzolasyonu 

Akustik Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı 

 

DİĞER MALZEMELER

Akustik Sünger

Yanmaz Sünger

Mantar-Kauçuk Levha

Akustik Panel

Epdm Ağır Bariyer